Zavržený Becca Fitzpatrick

10. ledna 2011 v 19:36 | Miladka |  Knihy
Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory. Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné - držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: "Jak hluboko dokážeš padnout?"

Bral všechno a nedával nic.Ne že bych o něm chtěla vědět víc.Nelíbil se mi zvnějšku a pochybovala jsem,že by se mi zamlouvalo,co se skrývá uvnitř.
Tedy,to není úplně přesné.Zvnějšu se mi líbil hodně.
Dlouhé,silné paže,široká,uvolněná ramena a úsměv zpola hravý,zpola svůdný.Cítila jsem,že mě neodolatelně přitahuje,a sama sobě jsem přestávala rotumět.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama