Leden 2011

Hon na čarodějnice

10. ledna 2011 v 19:46 | Miladka |  Filmy
Hon na čarodějnice/Season of the Witch
USA
v kinech od 13.1.2011
Dobrodružný/Drama/Fantasy/Thriller


Výpravný film vypráví příběh hrdinného křižáka Behmana (Nicolas Cage) a jeho nejbližšího přítele Felsona (Ron Perlman). Po desetiletích boje se vracejí do vlasti, kterou nacházejí zdevastovanou morem. Církevní hodnostáři jsou přesvědčeni, že za katastrofu je odpovědná dívka obviněná z čarodějnictví, a proto dvojici hrdinů rozkáží, aby ji dopravili do vzdáleného kláštera. Zde se má údajná čarodějnice podrobit prastarému rituálu vymítání ďábla. Vydávají se tedy na strastiplnou cestu, která je zkouškou jejich sil a kuráže a během ní odhalí dívčino temné tajemství...  Zavržený Becca Fitzpatrick

10. ledna 2011 v 19:36 | Miladka |  Knihy
Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory. Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné - držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: "Jak hluboko dokážeš padnout?"

Bral všechno a nedával nic.Ne že bych o něm chtěla vědět víc.Nelíbil se mi zvnějšku a pochybovala jsem,že by se mi zamlouvalo,co se skrývá uvnitř.
Tedy,to není úplně přesné.Zvnějšu se mi líbil hodně.
Dlouhé,silné paže,široká,uvolněná ramena a úsměv zpola hravý,zpola svůdný.Cítila jsem,že mě neodolatelně přitahuje,a sama sobě jsem přestávala rotumět.